Menu
Sepetiniz

PUFF BAR

Puff Bar Nedir?

Puff bar, geleneksel sigara kullanımını en aza indiren, yeni nesil elektronik sigaraya verilen isimdir. Belirli bir batarya kapasitesine sahip olmakla birlikte genellikle tek kullanımlık olarak üretilmekte ve kullanım süresi sonlandığında tekrar kullanmaya uygun olmamaktadır. Ancak türleri bulunan puff barlar birbirinden farklılık gösterebilir. Birbirinden farklı tasarımlara sahip olan bu geleneksel sigaralar, hem görselliği ile dikkat çekmekte hem de kolay bir kullanıma sahip olması nedeniyle tercih edilmektedir. Peki, pek çok kişinin kullanımını gerçekleştirdiği, yeni nesil elektronik sigara olan puff bar ne işe yarar?

Puff Bar Ne İşe Yarar?

Yeni nesil elektronik sigara, nikotin bağımlılığına sahip olan kişilerin geleneksel sigarayı bırakmasına, vücuda alınan nikotini azaltmasına ve aynı zamanda da koku oluşumuna engel olmasına yardımcı olur. Nikotin ihtiyacını en az zarar verecek şekilde karşılayan puff barlar, kişilerin geleneksel sigaradan göreceği zararı minimum seviyeye indirger. Bunun yanı sıra puff bar aromaları birbirinden farklı olmak üzere pek çok çeşide sahip olduğu için kişilerin istediği aromayı seçmesine yardımcı olur.

Puff Bar Zararlı Mıdır?

Puff bar hakkında sıklıkla merak edilen sorulardan bir tanesi de ‘Puff bar zararlı mıdır?’ sorusu olmaktadır. Puff barlar özel olarak üretilmiş olan elektronik sigaralardır. Üretiminde herhangi bir şekilde insan sağlığınızı yüksek oranda riske atacak maddeler kullanılmaz. Bu nedenle puff bar insan sağlığına zararlıdır denilmesi mümkün değildir. Kullanım talimatlarına uygun bir şekilde kullanılması ve önerilen kullanım miktarının üstüne çıkılmaması durumunda kullanıcılar herhangi bir zarar görmeyecektir. Sağlığa yüksek oranda zararının bulunmamasının yanı sıra oldukça fazla aroma seçeneği bulunduğu için ağır koku ve tat sevmeyen kişiler için de oldukça avantaj sağlar. Bu sebeple hem sağlığına hem de ağzının tadına dikkat eden kişiler puff bar kullanımı gerçekleştirir.

Puff Bar Tek Kullanımlık Mıdır?

Puff bar, bir diğer ifade ile elektronik sigaraların belirli bir ömrü bulunur. Nefes adı verilen bu ömür genellikle 300 çekimden oluşur. Kullanıcıların elektronik sigarayı 300 nefeslik kullanması durumunda puff barın ömrü bitecektir. Kimi puff barların tekrar doldurularak kullanılabildiği söylense de orijinal ve güvenilir olanların yeniden doldurulması mümkün değildir. Sigara sektörü için oldukça önemli bir yerde bulunan bu elektronik sigaralar bittikten sonra yenileri alınmakta ve sıfırdan kullanımı gerçekleştirilmektedir. Bu şekilde elektronik sigara aroması daha net bir şekilde alınabilmekte hem de kaliteden ödün vermeden sigara içilebilmektedir.

Puff Bar Nasıl Kullanılır?

Puff barların kullanımı sanılanın aksine oldukça kolay bir şekilde gerçekleştirilir. Geleneksel sigaralarda olduğu gibi ekstra çakmağa gerek duyulmaz. Yapılması gereken tek şey puff barın kutusundan çıkarılması ve bir nefes alınarak aktif hale getirilmesidir. Bu şekilde elektronik sigara içerisinde yer alan mekanizma aktif hale gelecek ve sigara kullanıma hazır olacaktır. Ekstra bir tuş kullanımı ya da malzemeye gerek yoktur.

Puff Bar Aromaları Nelerdir?

Puff bar aromaları oldukça fazladır. Her zevke uyum sağlayabilmesi için farklı aromalarda üretim gerçekleştirilmekte ve satışa sunulmaktadır. Kimi kullanıcılar daha yoğun ve ağır aromaları tercih ederken kimi kullanıcılar ise daha hafif ve fresh tatları tercih edebilmektedir. Genellikle tercih edilen puff bar aromaları ise aşağıdaki şekildedir.

 • Çilek
 • Karpuz
 • Ananas
 • Kahve
 • Kola
 • Yaban mersini
 • Blueberry
 • Kavun
 • Limon
 • Kivi
 • Nar

Muz Aromalarına sahip elektronik sigaralar bulunur. Kişiler isteklerine göre sigara tercihi gerçekleştirebilir. Tek kullanımlık olması nedeniyle de elektronik sigaranın nefes sayısı bittikten sonra değişim gerçekleştirilir ve aromada herhangi bir kayıp olmaz.

Puff Bar Çeşitleri Nelerdir?

Puff barlar kişilerin zevklerine uygun olması adına farklı çeşitlerde üretilir. Bu nedenle ağır ve yoğun tatlara sahip olan kişiler için de hafif ve fresh tatları seven kişiler için de uygun çeşitler bulunur. 1500 puff, 1600 puff, 4000 puff, 3000 puff gibi birbirinden farklı nefes sayısına göre puff bar çeşidi bulunur. Elektronik sigarayı tercih eden kişiler hem çekim sayısına bakarak hem de şarj edilip edilmediğine bakarak tercihini gerçekleştirir.

Puff bar çeşitlerinin oldukça fazla olması nedeniyle elektronik sigara kullanıcıları beklentilerini karşılayacak olan elektronik sigarayı kullanır. Her ne kadar çekim sayısı ve aromalar çeşitlilik gösterse de genellikle tek kullanımlık ve yoğun aromalı sigaralar tercih edilir. Bu aşamada önemli olan tekrar dolum gerçekleştirildiği iddia edilen elektronik sigaraların değil, orijinal ve tek kullanımlık sigaraların kullanılmasıdır. Aksi durumda hem kaliteli bir deneyim yaşanılamayacak hem de zarar görme olasılığı meydana gelecektir.

Puff Bar Avantajları Nelerdir?

Tek kullanımlık elektronik sigaraların birbirinden farklı avantajları bulunur. Bu avantajların bir kısmı sigara kullanıcılarının sağlığına yönelik olurken bir kısmı ise maddi avantaj olarak değerlendirilebilir. İlk olarak bu sigara türü; geleneksel sigaralara ve tütünlere göre daha az zararlıdır. Doğrudan yoğun bir dumana neden olmaz ve dumandan kaynaklanan rahatsızlıkların önüne geçilmesini sağlar. Tek kullanımlık bir sigara olması nedeniyle yeniden dolum gerçekleştirilen elektronik sigaralara oranla tat ve koku kaybı yaşanmaz. Uzun süre kullanıma bağlı olarak meydana gelebilecek olan ‘yanık tadı ve kokusu’ meydana gelmez ve her zaman ilk kullanımdaki tadın alınması sağlanır.

Geleneksel tütün ve sigaralarda meydana gelen koku elektronik sigaralarda oluşmaz. Puff bar kokuya neden olur mu? sorusunun cevabı da bu nedenle olumsuzdur. Ağızda, kıyafetlerde ve tende kokuya neden olmaması nedeniyle puff barlar bu avantaja da sahiptir. Teninde, kıyafetlerinde ya da ağzında kötü koku oluşumunu istemeyen kişiler puff barları tercih eder.

Puff bar kullanımının avantajları arasında yer alan bir diğer avantaj ise maddiyattır. Geleneksel sigaraların her geçen gün fiyatının artması ve oldukça kısa süre içerisinde paketin tamamının bitmesi nedeniyle sıklıkla yüksek harcamalar gerçekleştirilir. Elektronik sigaralar ise bu durumun aksine hem uzun süre kullanım gerçekleştirilebilecek kadar yüksek çekim kapasitesine sahiptir hem de uygun fiyatlıdır. Bu nedenle geleneksel sigaralar ile kıyaslandığında elektronik sigaraların tercih edilmesi kişinin daha az harcama yapmasına yardımcı olmaktadır.

Puff Bar Koku Yapar Mı?

Puff bar hakkında sıklıkla merak edilen sorulardan bir tanesi de puff bar koku yapar mı? sorusu olmaktadır. Genellikle geleneksel sigara kullanıcılarının kokudan rahatsız olması üzerine elektronik sigaraya geçtiği görülür. Elektronik sigaralar diğer tütün ürünleri ve sigaralara oranla kötü koku oluşumuna neden olmaz. Puff bar kokuları daha aromatiktir ve rahatsız edici bir koku meydana gelmez. Aynı zamanda puff bar kokusu ağır olmadığı için içilen mekana da koku sinmez.

Puff Bar Kaç Gün Gider?

Puff barların ömrü kullanıma bağlı olarak değişim gösterir. Bir adet sigara yaklaşık 10 nefese eşittir. Gün içerisinde yoğun olarak sigara kullanımı gerçekleştiren kişilerin elektronik sigaraları daha kısa süre içerisinde biterken daha az sigara içenlerin elektronik sigaraları ise daha uzun süre gidecektir. Ortalama olarak 300 çekime sahip olan bir elektronik sigara göz önünde bulundurulduğunda ortalama bir kullanımda bir adet puff 1-2 hafta boyunca nikotin ihtiyacının karşılanmasını sağlayacak ve maddi olarak daha az harcama yapmanıza yardımcı olacaktır.

Puff Bar Bağımlılık Yapar Mı?

Elektronik sigara kullanmaya başlayan ve geleneksel sigaranın bağımlılığından kurtulmak isteyen kişiler puff bar bağımlılık yapar mı? sorusunu sıklıkla gündeme getirir. Ancak sanılanın aksine puff bar kullanımı geleneksel sigara kullanımına oranla bağımlılığa neden olmaz. Aksine doğru ve yeterli kullanımda tütün kullanımını en aza indirger ve kişilerin tütünden alacağı zararın önüne geçilmesini sağlar. Aşırı ve uygunsuz kullanımda ise geleneksel sigarada olduğu gibi elektronik sigarada da bağımlılık durumu ortaya çıkabilir. Bu nedenle kullanım talimatında önerildiği şekilde kullanım gerçekleştirilmesi gerekir.

Puff Bar İçinde Ne Bulunur?

Puff bar, özel olarak üretilen elektronik sigaradır. Bu nedenle içerisinde insan sağlığına zarar verecek yüksek oranda madde yer almaz. Cihazın çalışabilmesi için 280 mAh pil, aroma ve nikotin yer alır. Nikotin oranı puff barın türüne göre değişim gösterir. Genellikle %2 ya da %5 oranında salt nikotin kullanılır.

Puff Barın Bittiği Nasıl Anlaşılır?

Puff barın bittiğini anlamak oldukça kolaydır. Öncelikle kullanılan elektronik sigaranın içerisinde çekim sayısı bulunur. Örneğin 300 çekim bir puff bar kullanıyorsanız ortalama olarak ne zaman biteceğini anlarsınız. Ancak sayı saymadınız ve kadar kullandığınızı bilmiyorsunuz diyelim. O zaman da ‘puff barın bittiği nasıl anlaşılır?’ sorusuna yanıt olabilecek pek çok yöntem bulunur.

Biten bir puff barın lezzeti ilk kullanımlarda olduğu gibi olmayacaktır. Aroma tamamen ortadan kalkacak ve ağza yanık tadı gelecektir. Bu gibi bir durum ile karşılaşıldığında puff barın bittiğinin anlaşılması mümkündür. Aynı zamanda puff bar dolu olduğunda aynı geleneksel sigaralarda olduğu gibi yoğun bir duman meydana gelir. Bitmiş bir puff barda ise duman azalacak ve neredeyse yok denecek duruma gelecektir. Bu yöntem ile de puff barın bittiğinin anlaşılması mümkündür.

Son olarak puff barın bittiğini anlamanın bir diğer yolu ise puff bardan nefes alındığında herhangi bir ısınmanın meydana gelmemesidir. Sorunsuz bir şekilde çalışan bir elektronik sigara kullanım sırasında ısınır. Bitmiş bir elektronik sigarada ise bataryanın da ömrü kalmayacağı için herhangi bir ısı meydana gelmez. Bu şekilde de elektronik sigaranın bittiği nasıl anlaşılır sorusuna yanıt bulmak mümkündür.

Puff Bar Yasal Mıdır?

Puff bar hakkında sıklıkla sorulan sorulardan bir tanesi de puff bar yasal mıdır? sorusu oluyor. Elektronik sigarayı hayatında ilk kez kullanacak olan kişilerin sıklıkla sorduğu bu sorunun yanıtı hakkında herhangi bir endişe duymasına gerek yoktur. Puff bar, yasal bir şekilde satılmakta ve kullanımı da yasal bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Tıpkı geleneksel sigara ve tütün ürünleri gibi puff barın kullanımında da herhangi bir usulsüzlük bulunmamaktadır.

Aokit - Glow Stick 2600 Işıklı Puff Şarj Edilebilen Tek Kullanımlık Elektronik Sigara10 AL 9 ÖDE KAMPANYASINDAN FAYDALANMAK İÇİN WHATSAPP ÜZERİNDEN İLETİŞİME GEÇİNİZ!(Sadece tek kullanımlık cihazlar için ve toplu alımlarda geçerlidir)ÜRÜNLERDE SADECE FİRMAMIZ TARAFINDAN KUTU AÇILIM GARANTİSİ VERİLME..
294,50TL
Aokit - Light King 1800 Işıklı Puff Şarj Edilebilir Tek Kullanımlık Elektronik Sigara10 AL 9 ÖDE KAMPANYASINDAN FAYDALANMAK İÇİN WHATSAPP ÜZERİNDEN İLETİŞİME GEÇİNİZ!(Sadece tek kullanımlık cihazlar için ve toplu alımlarda geçerlidir)UYARI: TEK KULLANIMLIK CİHAZLARDA 1 PUFF KISA BİR NEFES DEMEKTİR Y..
256,50TL
Bang - XXL 2000 Puff Tek Kullanımlık Elektronik SigaraUYARI: TEK KULLANIMLIK CİHAZLARDA 1 PUFF KISA BİR NEFES DEMEKTİR YANİ 4000 PUFF BİR CİHAZ ALDIĞINIZDA PEŞPEŞE TAM NEFES ALARAK İÇERSENİZ 1500-2000 PUFF İÇEBİLİRSİNİZ. LÜTFEN BUNA EDEREK ÜRÜN ALINIZ. KULLANILMIŞ ÜRÜNLERDE İADE VE DEĞİŞİM..
266,00TL
Elf Bar - 1500 Puff Tek Kullanımlık Elektronik Sigara10 AL 9 ÖDE KAMPANYASINDAN FAYDALANMAK İÇİN WHATSAPP ÜZERİNDEN İLETİŞİME GEÇİNİZ!(Yalnızca tek kullanımlık cihazların tümünde ve toplu alımlarda geçerlidir)ÜRÜNLERDE SADECE FİRMAMIZ TARAFINDAN KUTU AÇILIM GARANTİSİ VERİLMEKTEDİR! LÜTFEN KARGO POŞE..
247,00TL
Elf Bar - 600 Puff Tek Kullanımlık Elektronik SigaraUYARI: TEK KULLANIMLIK CİHAZLARDA 1 PUFF KISA BİR NEFES DEMEKTİR YANİ 4000 PUFF BİR CİHAZ ALDIĞINIZDA PEŞPEŞE TAM NEFES ALARAK İÇERSENİZ 1500-2000 PUFF İÇEBİLİRSİNİZ. LÜTFEN BUNA DİKKAT EDEREK ÜRÜN ALINIZ. KULLANILMIŞ ÜRÜNLERDE İADE VE DEĞİŞİM..
247,00TL
Elf Bar - BC4000 Puff Şarj Edilebilir Tek Kullanımlık Elektronik Sigara10 AL 9 ÖDE KAMPANYASINDAN FAYDALANMAK İÇİN WHATSAPP ÜZERİNDEN İLETİŞİME GEÇİNİZ!(Sadece tek kullanımlık cihazlar için ve toplu alımlarda geçerlidir)ÜRÜNLERDE SADECE FİRMAMIZ TARAFINDAN KUTU AÇILIM GARANTİSİ VERİLMEKTEDİR! LÜTFEN..
332,50TL
Elf Bar - BC5000 Puff Şarj Edilebilir Tek Kullanımlık Elektronik Sigara10 AL 9 ÖDE KAMPANYASINDAN FAYDALANMAK İÇİN WHATSAPP ÜZERİNDEN İLETİŞİME GEÇİNİZ!(Sadece tek kullanımlık cihazlar için ve toplu alımlarda geçerlidir)ÜRÜNLERDE SADECE FİRMAMIZ TARAFINDAN KUTU AÇILIM GARANTİSİ VERİLMEKTEDİR! LÜTFEN..
380,00TL
Elf Bar - BC5000 ULTRA Tek Kullanımlık Şarj Edilebilen Tek Kullanımlık Elektronik SigaraElf Bar BC5000 Ultra'nın Öne Çıkan Özellikleri:• 5000 nefese kadar• Yeni örgü bobin teknolojisi• Geliştirilmiş lezzet• Lezzet tutarlılığında iyileşme• Antibakteriyel ve gıda sınıfı emici lifler• Azaltılmış güç tü..
418,00TL
Elf Bar - LB5000 Puff Şarj Edilebilen Tek Kullanımlık Elektronik Sigara10 AL 9 ÖDE KAMPANYASINDAN FAYDALANMAK İÇİN WHATSAPP ÜZERİNDEN İLETİŞİME GEÇİNİZ!(Sadece tek kullanımlık cihazlar için ve toplu alımlarda geçerlidir)UYARI: TEK KULLANIMLIK CİHAZLARDA 1 PUFF KISA BİR NEFES DEMEKTİR YANİ 4000 PUFF ..
342,00TL
Elf Bar - Lux 8000 Puff Şarj Edilebilen Tek Kullanımlık Elektronik Sigara10 AL 9 ÖDE KAMPANYASINDAN FAYDALANMAK İÇİN WHATSAPP ÜZERİNDEN İLETİŞİME GEÇİNİZ!(Sadece tek kullanımlık cihazlar için ve toplu alımlarda geçerlidir)ÜRÜNLERDE SADECE FİRMAMIZ TARAFINDAN KUTU AÇILIM GARANTİSİ VERİLMEKT..
446,50TL
Haka - Switch Çift Aroma 1100+1100 (2200) Puff Tek Kullanımlık Elektronik Sigara10 AL 9 ÖDE KAMPANYASINDAN FAYDALANMAK İÇİN WHATSAPP ÜZERİNDEN İLETİŞİME GEÇİNİZ!(Sadece tek kullanımlık cihazlar için ve toplu alımlarda geçerlidir)UYARI: TEK KULLANIMLIK CİHAZLARDA 1 PUFF KISA BİR NEFES DEMEKTİR YANİ 4..
285,00TL
HQD - Cuvie 1200 Puff Tek Kullanımlık Elektronik Sigara10 AL 9 ÖDE KAMPANYASINDAN FAYDALANMAK İÇİN WHATSAPP ÜZERİNDEN İLETİŞİME GEÇİNİZ!(Sadece tek kullanımlık cihazlar için ve toplu alımlarda geçerlidir)UYARI: TEK KULLANIMLIK CİHAZLARDA 1 PUFF KISA BİR NEFES DEMEKTİR YANİ 4000 PUFF BİR CİHAZ ALDIĞI..
228,00TL
HQD - Cuvie Air 4000 Çekim Tek Kullanımlık Elektronik Sigara10 AL 9 ÖDE KAMPANYASINDAN FAYDALANMAK İÇİN WHATSAPP ÜZERİNDEN İLETİŞİME GEÇİNİZ!(Sadece tek kullanımlık cihazlar için ve toplu alımlarda geçerlidir)UYARI: TEK KULLANIMLIK CİHAZLARDA 1 PUFF KISA BİR NEFES DEMEKTİR YANİ 4000 PUFF BİR CİHAZ A..
285,00TL
HQD Maxx - 2500 Puff Tek Kullanımlık Elektronik SigaraUYARI: TEK KULLANIMLIK CİHAZLARDA 1 PUFF KISA BİR NEFES DEMEKTİR YANİ 4000 PUFF BİR CİHAZ ALDIĞINIZDA PEŞPEŞE TAM NEFES ALARAK İÇERSENİZ 1500-2000 PUFF İÇEBİLİRSİNİZ. LÜTFEN BUNA DİKKAT EDEREK ÜRÜN ALINIZ. KULLANILMIŞ ÜRÜNLERDE İADE VE DEĞİŞ..
266,00TL
IJOY - LIO Bee 2000 Puff Tek Kullanımlık Elektronik Sigara10 AL 9 ÖDE KAMPANYASINDAN FAYDALANMAK İÇİN WHATSAPP ÜZERİNDEN İLETİŞİME GEÇİNİZ!(Sadece tek kullanımlık cihazlar için ve toplu alımlarda geçerlidir)UYARI: TEK KULLANIMLIK CİHAZLARDA 1 PUFF KISA BİR NEFES DEMEKTİR YANİ 4000 PUFF BİR CİHAZ ALD..
228,00TL
Mbar - 1600 Puff Tek Kullanımlık Elektronik Sigara10 AL 9 ÖDE KAMPANYASINDAN FAYDALANMAK İÇİN WHATSAPP ÜZERİNDEN İLETİŞİME GEÇİNİZ!(Sadece tek kullanımlık cihazlar için ve toplu alımlarda geçerlidir)ÜRÜNLERDE SADECE FİRMAMIZ TARAFINDAN KUTU AÇILIM GARANTİSİ VERİLMEKTEDİR! LÜTFEN KARGO POŞETİNİ AÇARK..
266,00TL
Mbar - 3500 Puff Tek Kullanımlık Elektronik Sigara10 AL 9 ÖDE KAMPANYASINDAN FAYDALANMAK İÇİN WHATSAPP ÜZERİNDEN İLETİŞİME GEÇİNİZ!(Sadece tek kullanımlık cihazlar için ve toplu alımlarda geçerlidir)UYARI: TEK KULLANIMLIK CİHAZLARDA 1 PUFF KISA BİR NEFES DEMEKTİR YANİ 4000 PUFF BİR CİHAZ ALDIĞINIZDA..
228,00TL
Nasty Juice - Air Fix 800 Puff Tek Kullanımlık Elektronik Sigara10 AL 9 ÖDE KAMPANYASINDAN FAYDALANMAK İÇİN WHATSAPP ÜZERİNDEN İLETİŞİME GEÇİNİZ!(Sadece tek kullanımlık cihazlar için ve toplu alımlarda geçerlidir)UYARI: TEK KULLANIMLIK CİHAZLARDA 1 PUFF KISA BİR NEFES DEMEKTİR YANİ 4000 PUFF BİR CİH..
228,00TL
Puff Bar - Max 2000 Puff Tek Kullanımlık Elektronik SigaraUYARI: TEK KULLANIMLIK CİHAZLARDA 1 PUFF KISA BİR NEFES DEMEKTİR YANİ 4000 PUFF BİR CİHAZ ALDIĞINIZDA PEŞPEŞE TAM NEFES ALARAK İÇERSENİZ 1500-2000 PUFF İÇEBİLİRSİNİZ. LÜTFEN BUNA DİKKAT EDEREK ÜRÜN ALINIZ. KULLANILMIŞ ÜRÜNLERDE İADE VE D..
266,00TL
Puff Bar - XXL 1600 Puff Tek Kullanımlık Elektronik SigaraUYARI: TEK KULLANIMLIK CİHAZLARDA 1 PUFF KISA BİR NEFES DEMEKTİR YANİ 4000 PUFF BİR CİHAZ ALDIĞINIZDA PEŞPEŞE TAM NEFES ALARAK İÇERSENİZ 1500-2000 PUFF İÇEBİLİRSİNİZ. LÜTFEN BUNA DİKKAT EDEREK ÜRÜN ALINIZ. KULLANILMIŞ ÜRÜNLERDE İADE VE D..
228,00TL
Puff Bar Plus - 300 Çekimlik Puff Elektronik SigaraKullan-at Pod Cihazı Bakım, Şarj veya Yeniden Dolum Gerektirmez -Öğretmen Doldurulmuş: 1.3 mL Özel Salt Likit -Dahili Batarya: 280mAh -çocukluktan geçirildi, yeteri kadar kullanıcı sadece puflaman -Salt Nikotin % 5 (50 Doğru sigara tarzı boğaz vuruş..
190,00TL
Saltica - 10000 Puff Şarj Edilebilen Tek Kullanımlık Elektronik Sigara10 AL 9 ÖDE KAMPANYASINDAN FAYDALANMAK İÇİN WHATSAPP ÜZERİNDEN İLETİŞİME GEÇİNİZ!(Sadece tek kullanımlık cihazlar için ve toplu alımlarda geçerlidir)ÜRÜNLERDE SADECE FİRMAMIZ TARAFINDAN KUTU AÇILIM GARANTİSİ VERİLMEKTEDİ..
494,00TL
Smok - Nord Bar 4000 Puff Tek Kullanımlık Şarj Edilebilir Elektronik Sigara10 AL 9 ÖDE KAMPANYASINDAN FAYDALANMAK İÇİN WHATSAPP ÜZERİNDEN İLETİŞİME GEÇİNİZ!(Sadece tek kullanımlık cihazlar için ve toplu alımlarda geçerlidir)ÜRÜNLERDE SADECE FİRMAMIZ TARAFINDAN KUTU AÇILIM GARANTİSİ VERİLMEKTEDİR! LÜ..
294,50TL
Starbuzz - 800 Puff Tek Kullanımlık Elektronik SigaraStarbuzz Tek Kullanımlık Elektronik Sigara 800 kere çekim yapılabilir tek kullanımlıktır.Dolum yapılamaz şarj edilemez nargiledirTam uzun bir nefeste 400 çekim kısa nefeste 600-750 çekim olmaktadır..
190,00TL
Tugboat - Evo 4500 Puff Tek Kullanımlık Elektronik Sigara10 AL 9 ÖDE KAMPANYASINDAN FAYDALANMAK İÇİN WHATSAPP ÜZERİNDEN İLETİŞİME GEÇİNİZ!(Yalnızca tek kullanımlık cihazların tümünde ve toplu alımlarda geçerlidir)ÜRÜNLERDE SADECE FİRMAMIZ TARAFINDAN KUTU AÇILIM GARANTİSİ VERİLMEKTEDİR! LÜTFEN KARGO ..
332,50TL
Tugboat - Ultra 6000 Puff Şarj Edilebilen Tek Kullanımlık Elektronik Sigara10 AL 9 ÖDE KAMPANYASINDAN FAYDALANMAK İÇİN WHATSAPP ÜZERİNDEN İLETİŞİME GEÇİNİZ!(Sadece tek kullanımlık cihazlar için ve toplu alımlarda geçerlidir)ÜRÜNLERDE SADECE FİRMAMIZ TARAFINDAN KUTU AÇILIM GARANTİSİ VERİLME..
361,00TL
Tugboat - XXL 2500 Puff Tek Kullanımlık Elektronik Sigara10 AL 9 ÖDE KAMPANYASINDAN FAYDALANMAK İÇİN WHATSAPP ÜZERİNDEN İLETİŞİME GEÇİNİZ!(Sadece tek kullanımlık cihazlar için ve toplu alımlarda geçerlidir)ÜRÜNLERDE SADECE FİRMAMIZ TARAFINDAN KUTU AÇILIM GARANTİSİ VERİLMEKTEDİR! LÜTFEN KAR..
266,00TL
Vandy Vape - Lovitie C-05 4000 Puff Şarj Edilebilen Tek Kullanımlık Elektronik Sigara10 AL 9 ÖDE KAMPANYASINDAN FAYDALANMAK İÇİN WHATSAPP ÜZERİNDEN İLETİŞİME GEÇİNİZ!(Sadece tek kullanımlık cihazlar için ve toplu alımlarda geçerlidir)UYARI: TEK KULLANIMLIK CİHAZLARDA 1 PUFF KISA BİR NEFES DEMEKTİR Y..
323,00TL
Vapesring - Mega Plus 7000 Puff Şarj Edilebilen Tek Kullanımlık Elektronik SigaraUYARI: TEK KULLANIMLIK CİHAZLARDA 1 PUFF KISA BİR NEFES DEMEKTİR YANİ 4000 PUFF BİR CİHAZ ALDIĞINIZDA PEŞPEŞE TAM NEFES ALARAK İÇERSENİZ 1500-2000 PUFF İÇEBİLİRSİNİZ. ÖZELLİKLE YENİ KULLANICILAR NEDEN ERKENDEN BİTT..
389,50TL
Vozol - Alien 4000 Puff Şarj Edilebilen Tek Kullanımlık Elektronik Sigara10 AL 9 ÖDE KAMPANYASINDAN FAYDALANMAK İÇİN WHATSAPP ÜZERİNDEN İLETİŞİME GEÇİNİZ!(Sadece tek kullanımlık cihazlar için ve toplu alımlarda geçerlidir)ÜRÜNLERDE SADECE FİRMAMIZ TARAFINDAN KUTU AÇILIM GARANTİSİ VERİLMEKTEDİR! LÜTF..
361,00TL
Vozol - Alien 7 2500 Puff Tek Kullanımlık Elektronik Sigara10 AL 9 ÖDE KAMPANYASINDAN FAYDALANMAK İÇİN WHATSAPP ÜZERİNDEN İLETİŞİME GEÇİNİZ!(Sadece tek kullanımlık cihazlar için ve toplu alımlarda geçerlidir)ÜRÜNLERDE SADECE FİRMAMIZ TARAFINDAN KUTU AÇILIM GARANTİSİ VERİLMEKTEDİR! LÜTFEN K..
323,00TL
ÜRÜNLERDE SADECE FİRMAMIZ TARAFINDAN KUTU AÇILIM GARANTİSİ VERİLMEKTEDİR! LÜTFEN KARGO POŞETİNİ AÇARKEN VİDEO ÇEKİNİZ.İLK AÇTIĞINIZDA BOZUK OLMA DURUMUNDA İADE VEYA DEĞİŞİM SAĞLANIR. KULLANIM SONRASI BOZULMALARDA İADE VEYA DEĞİŞİM OLMAMAKTADIR. ESİGARALAR TÜRKİYE'DE GARANTİLİ ÜRÜNLER DEĞİL..
247,00TL
Vozol Bar - 2200 Puff Tek Kullanımlık Elektronik Sigara10 AL 9 ÖDE KAMPANYASINDAN FAYDALANMAK İÇİN WHATSAPP ÜZERİNDEN İLETİŞİME GEÇİNİZ!(Sadece tek kullanımlık cihazlar için ve toplu alımlarda geçerlidir)ÜRÜNLERDE SADECE FİRMAMIZ TARAFINDAN KUTU AÇILIM GARANTİSİ VERİLMEKTEDİR! LÜTFEN KARGO POŞETİNİ ..
292,60TL
Vozol Bar - 3000 Puff Tek Kullanımlık Elektronik Sigara10 AL 9 ÖDE KAMPANYASINDAN FAYDALANMAK İÇİN WHATSAPP ÜZERİNDEN İLETİŞİME GEÇİNİZ!(Sadece tek kullanımlık cihazlar için ve toplu alımlarda geçerlidir)ÜRÜNLERDE SADECE FİRMAMIZ TARAFINDAN KUTU AÇILIM GARANTİSİ VERİLMEKTEDİR! LÜTFEN KARGO POŞETİNİ ..
304,00TL
Vozol Bar - Alien 5000 Puff Şarj Edilebilir Tek Kullanımlık Elektronik Sigara10 AL 9 ÖDE KAMPANYASINDAN FAYDALANMAK İÇİN WHATSAPP ÜZERİNDEN İLETİŞİME GEÇİNİZ!(Sadece tek kullanımlık cihazlar için ve toplu alımlarda geçerlidir)ÜRÜNLERDE SADECE FİRMAMIZ TARAFINDAN KUTU AÇILIM GARANTİSİ VERİLMEKTEDİR! ..
380,00TL
Vozol Star - 6000 Puff Şarj Edilebilen Tek Kullanımlık Elektronik Sigara10 AL 9 ÖDE KAMPANYASINDAN FAYDALANMAK İÇİN WHATSAPP ÜZERİNDEN İLETİŞİME GEÇİNİZ!(Sadece tek kullanımlık cihazlar için ve toplu alımlarda geçerlidir)ÜRÜNLERDE SADECE FİRMAMIZ TARAFINDAN KUTU AÇILIM GARANTİSİ VERİLMEKTE..
418,00TL
ZOVOO - Drag Bar 5000 Puff Şarj Edilebilen Tek Kullanımlık Elektronik Sigara10 AL 9 ÖDE KAMPANYASINDAN FAYDALANMAK İÇİN WHATSAPP ÜZERİNDEN İLETİŞİME GEÇİNİZ!(Sadece tek kullanımlık cihazlar için ve toplu alımlarda geçerlidir)ÜRÜNLERDE SADECE FİRMAMIZ TARAFINDAN KUTU AÇILIM GARANTİSİ VERİLMEKTEDİR! L..
370,50TL
ZOVOO - Drag Bar F8000 Şarj Edilebilen Tek Kullanımlık Elektronik Sigara10 AL 9 ÖDE KAMPANYASINDAN FAYDALANMAK İÇİN WHATSAPP ÜZERİNDEN İLETİŞİME GEÇİNİZ!(Sadece tek kullanımlık cihazlar için ve toplu alımlarda geçerlidir)ÜRÜNLERDE SADECE FİRMAMIZ TARAFINDAN KUTU AÇILIM GARANTİSİ VERİLMEKTE..
427,50TL
Deep Bar - 9000 Puff Şarj Edilebilen Tek Kullanımlık Elektronik SigaraDeepbar 9000 Deepbar 9000 Tek Kullanımlık Vape Kalemleri tasarım açısından son derece çekicidir. Pürüzsüz, yuvarlak gövde, lezzete bağlı olarak farklı göz kamaştırıcı bir renk yayan şık renkli üst parça ile vurgulanır. Kavisl..
389,50TL
Elf Bar - BC6000 Puff Şarj Edilebilen Tek Kullanımlık Elektronik Sigara10 AL 9 ÖDE KAMPANYASINDAN FAYDALANMAK İÇİN WHATSAPP ÜZERİNDEN İLETİŞİME GEÇİNİZ!(Sadece tek kullanımlık cihazlar için ve toplu alımlarda geçerlidir)ÜRÜNLERDE SADECE FİRMAMIZ TARAFINDAN KUTU AÇILIM GARANTİSİ VERİLMEKTED..
418,00TL
Elf Bar - BC7000 ULTRA Tek Kullanımlık Şarj Edilebilen Tek Kullanımlık Elektronik SigaraElf Bar BC7000 Ultra'nın Öne Çıkan Özellikleri:• 7000 nefese kadar• Yeni örgü bobin teknolojisi• Geliştirilmiş lezzet• Lezzet tutarlılığında iyileşme• Antibakteriyel ve gıda sınıfı emici lifler• Azaltılmış g..
361,00TL
Elf Bar - Pi 9000 Şarj Edilebilen Tek Kullanımlık Elektronik Sigara10 AL 9 ÖDE KAMPANYASINDAN FAYDALANMAK İÇİN WHATSAPP ÜZERİNDEN İLETİŞİME GEÇİNİZ!(Sadece tek kullanımlık cihazlar için ve toplu alımlarda geçerlidir)ÜRÜNLERDE SADECE FİRMAMIZ TARAFINDAN KUTU AÇILIM GARANTİSİ VERİLMEKTEDİR! ..
465,50TL
Gösterilen: 1 ile 42 arası, toplam: 50 (2 Sayfa)